Nazwa produktucena bruttocena nettoVATKod kreskowy
Yerba Mate (73)
Bombilla **Indiana**22.5018.2923000000124
Bombilla **Indiana** długa 23.5019.1123000000145
Bombilla - Inox gold / złota16.2013.1723000000133
Bombilla - Inox silver / srebrna16.7013.5823000000134
Bombilla z bambusa 55547.606.182312060
Czyścik do bombilli 1szt*YERBA MATE*0.350.282312049
Czyścik do bombilli metalowy 1szt*YERBA MATE*5.504.472312289
Herbatka **Yerba Mate** ekspres 20T*MALWA* 7.756.30235902781002189
Herbatka **Yerba Mate** z imbirem ekspres 20T*MALWA* 7.756.30235902781002172
Herbatka **Yerba Mate** z limonką ekspres 20T*MALWA* 7.756.30235902781002165
Matero aluminiowe różowe43.8535.6523000000121
Matero aluminiowe srebrne43.8435.6423000000122
Matero ceramiczne **Diament** ceramiczne23.5019.1123000000117
Matero ceramiczne **Yerba Drive** prążek 23.5019.112312003
Matero ceramiczne białe21.7017.642312120
Matero ceramiczne brązowe17.8014.4723000000118
Matero ceramiczne brązowe prążek 21.5017.482312054
Matero ceramiczne czarne 350ml23.2018.8623000000146
Napój pobudzający Yerba 330ml*BOMBILLA* 6.355.16235902596118013
Napój pobudzający yerba mate / acai / granat / żurawina 330ml*BOMBILLA RED*6.405.20235902596118037
Napój pobudzający yerba mate / mirabelka 330ml*BOMBILLA YELLOW*6.405.20235902596118075
Napój pobudzający yerba mate / pitahaya 330ml*BOMBILLA BLACK*6.405.20235902596118051
Termometr do pieczenia i gotowania*BIOTERM* 9.958.09235904816011722
Yer - Vita 200g*YERBA MATE*18.3514.92235900425001055
Yer - Vita ekspres 25T*YERBA MATE*11.709.51237790550000300
Yer - Vita ekspres 50T*YERBA MATE*22.9018.62237790550000317
Yerba Mate **Despalada** 1kg*AMANDA*49.9040.57237792710000373
Yerba Mate **Despalada** 500g*AMANDA*27.9022.68237792710000380
Yerba Mate **Despalada** 500g*AMANDA* - opakowanie zbiorcze po 6 szt.27.9922.7623779271000038
Yerba Mate **Elaborada Especial** 500g*AMANDA*31.7025.77237792710000090
Yerba Mate **Elaborada** 1kg*AMANDA*48.0039.02237792710000014
Yerba Mate **Elaborada** 250g*AMANDA*15.9913.00237792710000038
Yerba Mate **Elaborada** 500g*AMANDA*30.5024.80237792710002209
Yerba Mate **Elaborada** 500g*AMANDA*26.9021.87237792710000021
Yerba Mate **Elaborada** 500g*AMANDA* - opakowanie zbiorcze po 6 szt.26.9921.9423779271000002
Yerba Mate **Elaborada** 500g*TARAGUI*24.9020.24237790387110234
Yerba Mate **Elaborada** cytrynowa 500g*AMANDA*27.9022.68237792710002063
Yerba Mate **Elaborada** cytrynowa 500g*AMANDA* - opakowanie zbiorcze po 6 szt.27.9022.6823779271000206
Yerba Mate **Elaborada** pomarańczowa 500g*AMANDA*27.9022.68237792710002056
Yerba Mate **Elaborada** z aromatem cytrynowym 500g*CBSe*28.5023.17237790710000157
Yerba Mate **Elaborada** z aromatem cytrynowym 500g*CBSe* - opakowanie zbiorcze po 6 szt.28.5023.1723779071000015
Yerba Mate **Elaborada** z aromatem jabłkowo / gruszkowym 500g*CBSe*28.5023.17237790710000256
Yerba Mate **Elaborada** z aromatem owoców jagodowych 500g*CBSe*28.5023.17237790710000232
Yerba Mate **Elaborada** z aromatem pomarańczowym 500g*CBSe*28.5023.17237790710000140
Yerba Mate **Elaborada** z aromatem pomarańczowym 500g*CBSe* - opakowanie zbiorcze po 6 szt.28.5023.1723779071000014
Yerba Mate **Elaborada** z aromatem pomelo 500g*CBSe*28.5023.17237790710000164
Yerba Mate **Elaborada** z aromatem tropikalnych owoców 500g*CBSe*28.5023.17237790710000249
Yerba Mate **Elaborada** z górskimi ziołami 500g*CBSe*28.5023.17237790710000102
Yerba Mate **Elaborada** ziołowa 500g*CBSe*27.6022.44237790710000218
Yerba Mate **Elaborada** ziołowa 500g*CBSe* - opakowanie zbiorcze po 6 szt.27.6022.4423779071000021
Yerba Mate **Energia** 500g*CBSe*18.9015.37237790710000201
Yerba Mate **Energia** 500g*CBSe* - opakowanie zbiorcze po 6 szt.28.5023.1723779071000020
Yerba Mate **Energia** 500g*TARAGUI*28.5023.17237790387013351
Yerba Mate **Energia** zestaw 500g*INTENSON*49.5540.28235902150283027
Yerba Mate **Klasyczna** zestaw 500g*INTENSON*51.5041.872359032402783
Yerba Mate **Mate Tee** zestaw startowy 400g*DELICATINO* 119.0096.7523000000138
Yerba Mate **Orzeźwienie** z trawą cytrynową 150g*INTENSON*10.808.78235902150282389
Yerba Mate **Pajarito Selectión especial ** zestaw startowy 500g*PRĄŻEK* 72.8059.1923000000137
Yerba Mate **Pure Leaf** 500g*TARAGUI*24.9020.24237790387120219
Yerba Mate **Silueta** 500g*SELECTA*21.9017.80237840078000587
Yerba Mate *PAJARITO* 500g*SELECCIÓN ESPECIAL* 20.1016.34237840013000054
Yerba mate / pokrzywa 20T*HEATH&HEATHER*BIO12.3010.00235055486007048
Yerba Mate 1kg*PAJARITO*33.9027.56237840013000016
Yerba Mate 200g*DARY NATURY*BIO16.3013.25235902741008923
Yerba Mate 250g*PAJARITO*9.307.56237840013000030
Yerba Mate 500g*PAJARITO*17.8014.47237840013000023
Yerba Mate 500g*PAJARITO*BIO28.9023.50237840013000535
Yerba Mate brzoskwiniowa ekspres 25T*AMANDA*13.6011.06237792710000410
Yerba Mate cytrynowa ekspres 25T*AMANDA*13.5010.98237792710000434
Yerba Mate ekspres 20T*DARY NATURY*BIO5.404.39235902741008916
Yerba Mate ekspres 25T*AMANDA*14.4511.75237792710000151
Yerba Mate puszka 500g*PAJARITO*99.9081.22237840013000108
Yerba Mate z cytryną i mietą 500g*PAJARITO*19.9916.25237840013000320