Nazwa produktucena bruttocena nettoVATKod kreskowy
dom i ogród (45)
Bombilla **Indiana**22.5018.2923000000124
Bombilla **Indiana** długa 23.5019.1123000000145
Bombilla - Inox silver / srebrna16.9013.7423000000134
Bombilla Alvaro smukła17.8014.472312067
Bombilla z bambusa 55546.505.282312060
Czyścik do bombilli 1szt*YERBA MATE*0.350.282312049
Czyścik do bombilli metalowy 1szt*YERBA MATE*5.504.472312289
Dyfuzor **Alpha Grey** *PRANARÔM*175.00142.28235420008514913
Dyfuzor **Alpha Raspberry** *PRANARÔM*175.00142.28235420008514920
Dyfuzor **Lilien** *PRANARÔM*650.00528.46235420008514890
Dyfuzor **Lilou** dla dzieci i niemowląt*PRANARÔM*280.00227.64235420008522734
Dyfuzor **Nobile** *PRANARÔM*299.00243.09235420008510298
Kiełkownica - naczynie do kiełkowania*BIO NATURO*16.2013.17235901761102741
Książka **Aromaterapia** Anna Huete29.0027.6259788376608068
Kwasek cytrynowy 100g*BATOM*2.902.36235907709957992
Lawenda kwiat 50g*DARY NATURY*6.505.28235902741001191
Matero aluminiowe różowe43.8535.6523000000121
Matero aluminiowe srebrne43.8435.6423000000122
Matero ceramiczne **Diament** ceramiczne23.5019.1123000000117
Matero ceramiczne **Yerba Drive** prążek 23.5019.112312003
Matero ceramiczne białe21.7017.642312120
Matero ceramiczne brązowe prążek 21.5017.482312054
Matero ceramiczne czarne 350ml23.5019.1123000000146
Matero ceramiczne czerwone 350ml23.2018.8623000000150
Matero ceramiczne niebieskie 21.7017.6423000000165
Matero ceramiczne żółte21.7017.6423000000149
Pędzel / miotełka bambusowa **Chasen** 1szt*MATCHA*62.9051.1423000000119
Pieprz czarny **Młynek** ziarno 90g*DARY NATURY*BIO21.7017.64235902581616449
Pieprz kolorowy **Młynek** ziarno 80g*DARY NATURY*BIO22.8018.54235902581616456
Pudełko na olejki 20*PRANAROM*98.9080.41231024
Reklamówka duża 30x55 200szt17.5014.23235906734200844
Reklamówka standard 25x45 200szt*EKOTORBA*9.007.32235907732911121
Rolki do kas 10 x 57mm, 30MB12.9010.49235907513803317
Sól himalajska **Młynek** różowa 180g*DARY NATURY*14.5011.79235902581616401
Sól himalajska **Młynek** z ziołami 140g*DARY NATURY*BIO16.3013.25235902741003591
Szczotka kokosowa duża9.908.05238594158038609
Szczotka kokosowa mała8.907.24238594158038593
Termometr do pieczenia i gotowania*BIOTERM* 15.9012.93235904816011722
Torba zielona **Jestem eko**4.153.372312113
Yerba Mate **Energia** zestaw 500g*INTENSON*41.9034.07235902150283027
Yerba Mate **Klasyczna** zestaw 500g*INTENSON*41.9034.07235903240278350
Yerba Mate **Pajarito Selectión especial ** zestaw startowy 500g*PRĄŻEK* 72.8059.1923000000137
Yerba Mate **Rosamonte** zestaw startowy 500g*CERAMICZNY PRĄŻEK BRĄZOWY*60.9049.512312145
Łopatka / nabierka drewniana do yerba mate3.903.1723000000148
Łyżeczka bambusowa **Chashaku** 1szt *MATCHA*17.3514.1123000000120