Nazwa produktucena bruttocena nettoVATKod kreskowy
dom i ogród (44)
Bombilla **Indiana**22.5018.2923000000124
Bombilla **Indiana** długa 23.5019.1123000000145
Bombilla - Inox gold / złota16.2013.1723000000133
Bombilla - Inox silver / srebrna16.7013.5823000000134
Bombilla Alvaro smukła17.8014.472312067
Bombilla z bambusa 55547.606.182312060
Czyścik do bombilli 1szt*YERBA MATE*0.350.282312049
Czyścik do bombilli metalowy 1szt*YERBA MATE*5.504.472312289
Dyfuzor **Alpha Grey** *PRANARÔM*175.00142.28235420008514913
Dyfuzor **Lilien** *PRANARÔM*650.00528.46235420008514890
Dyfuzor **Lilou** dla dzieci i niemowląt*PRANARÔM*280.00227.64235420008522734
Dyfuzor **Nobile** *PRANARÔM*299.00243.09235420008510298
Dyfuzor **Raspberry** *PRANARÔM*175.00142.28235420008514920
Książka **Aromaterapia** Anna Huete29.0027.6259788376608068
Książka **Vademecum olejków eterycznych i aromaterapii** Valerie Ann Worwood69.9066.5759788373774124
Kwasek cytrynowy 100g*BATOM*2.902.36235907709957992
Lawenda kwiat 50g*DARY NATURY*4.703.82235902741001191
Matero aluminiowe różowe43.8535.6523000000121
Matero aluminiowe srebrne43.8435.6423000000122
Matero ceramiczne **Diament** ceramiczne23.5019.1123000000117
Matero ceramiczne **Yerba Drive** prążek 23.5019.112312003
Matero ceramiczne białe21.7017.642312120
Matero ceramiczne brązowe17.8014.4723000000118
Matero ceramiczne brązowe prążek 21.5017.482312054
Matero ceramiczne czarne 350ml23.2018.8623000000146
Matero ceramiczne czerwone 350ml23.2018.8623000000150
Matero ceramiczne żółte21.7017.6423000000149
Pędzel / miotełka bambusowa **Chasen** 1szt*MATCHA*62.9051.1423000000119
Pieprz czarny **Młynek** ziarno 90g*DARY NATURY*BIO21.7017.64235902581616449
Pudełko na olejki 20*PRANAROM*98.9080.41231024
Reklamówka duża 30x55 200szt17.5014.23235906734200844
Reklamówka standard 25x45 200szt*EKOTORBA*9.007.32235907732911121
Rolki do kas 10 x 57mm, 30MB12.9010.49235907513803317
Sól himalajska **Młynek** z ziołami 140g*DARY NATURY*BIO16.3013.25235902741003591
Szczotka kokosowa duża9.908.05238594158038609
Szczotka kokosowa mała8.907.24238594158038593
Termometr do pieczenia i gotowania*BIOTERM* 9.958.09235904816011722
Torba zielona **Jestem eko**4.153.372312113
Yerba Mate **Energia** zestaw 500g*INTENSON*49.5540.28235902150283027
Yerba Mate **Klasyczna** zestaw 500g*INTENSON*49.5540.28235903240278350
Yerba Mate **Pajarito Selectión especial ** zestaw startowy 500g*PRĄŻEK* 72.8059.1923000000137
Yerba Mate **Rosamonte** zestaw startowy 500g*CERAMICZNY PRĄŻEK BRĄZOWY*60.9049.512312145
Łopatka / nabierka drewniana do yerba mate3.903.1723000000148
Łyżeczka bambusowa **Chashaku** 1szt *MATCHA*17.3514.1123000000120