Nazwa produktucena bruttocena nettoVATKod kreskowy
Yerba Mate (83)
Bombilla **Indiana**22.5018.2923000000124
Bombilla **Indiana** długa 23.5019.1123000000145
Bombilla - Inox silver / srebrna16.9013.7423000000134
Bombilla Alvaro smukła17.8014.472312067
Bombilla z bambusa 55546.505.282312060
Bombilla z kulką w kolorze granatowym **Zestaw** 49.6040.3323000000183
Bombilla z kulką w kolorze morskim **Zestaw** 49.6040.3323000000184
Czyścik do bombilli 1szt*YERBA MATE*0.350.282312049
Czyścik do bombilli metalowy 1szt*YERBA MATE*5.504.472312289
Herbatka **Yerba Mate** ekspres 20T*MALWA* 7.756.30235902781002189
Herbatka **Yerba Mate** z imbirem ekspres 20T*MALWA* 7.756.30235902781002172
Herbatka **Yerba Mate** z limonką ekspres 20T*MALWA* 7.756.30235902781002165
Matero aluminiowe różowe43.8535.6523000000121
Matero aluminiowe srebrne43.8435.6423000000122
Matero ceramiczne **Diament** ceramiczne23.5019.1123000000117
Matero ceramiczne **Yerba Drive** prążek 23.5019.112312003
Matero ceramiczne białe21.7017.642312120
Matero ceramiczne brązowe prążek 21.5017.482312054
Matero ceramiczne czarne 350ml23.2018.8623000000146
Matero ceramiczne czerwone 350ml23.2018.8623000000150
Matero ceramiczne niebieskie 23.2018.8623000000165
Matero ceramiczne żółte21.7017.6423000000149
Matero gliniane brązowe prążek 20.1516.3823000000172
Napój **Mate** gazowany 330ml*VOELKEL*BIO6.455.24234015533022289
Napój pobudzający Yerba 330ml*BOMBILLA* 6.355.16235902596118013
Napój pobudzający yerba mate / acai / granat / żurawina 330ml*BOMBILLA RED*6.405.20235902596118037
Napój pobudzający yerba mate / mirabelka 330ml*BOMBILLA YELLOW*6.405.20235902596118075
Napój pobudzający yerba mate / pitahaya 330ml*BOMBILLA BLACK*6.405.20235902596118051
Termometr do pieczenia i gotowania*BIOTERM* 15.9012.93235904816912999
Yer - Vita 200g*YERBA MATE*18.3514.92235900425001055
Yer - Vita ekspres 25T*YERBA MATE*11.709.51237790550000300
Yerba Mate **Cormillot Silueta Naranja** z aromatem pomarańczowym 500g*CBSe *24.9020.24237790710000133
Yerba Mate **Despalada** 1kg*AMANDA*49.9040.57237792710000373
Yerba Mate **Despalada** 500g*AMANDA*27.9022.68237792710000380
Yerba Mate **Despalada** 500g*AMANDA* - opakowanie zbiorcze po 10 szt.27.9922.7623779271000038
Yerba Mate **Elaborada** 1kg*AMANDA*41.1133.42237792710000014
Yerba Mate **Elaborada** 500g*AMANDA* - opakowanie zbiorcze po 10 szt.26.9921.9423779271000002
Yerba Mate **Elaborada** 500g*TARAGÜÍ*24.9020.24237790387110234
Yerba Mate **Energiá** 500g*CBSe*21.9517.85237790710000331
Yerba Mate **Energiá** 500g*CBSe* - opakowanie zbiorcze po 12 szt.28.5023.1723779071000033
Yerba Mate **Energia** 500g*TARAGÜÍ*28.5023.17237790387013351
Yerba Mate **Energia** zestaw 500g*INTENSON*41.9034.07235902150283027
Yerba Mate **Energy** 500g*SELECTA*24.9020.24237840078000693
Yerba Mate **Especial** 500g*AMANDA*31.7025.77237792710000090
Yerba Mate **Frutos Del Bosque** z aromatem owoców jagodowych 500g*CBSe*21.9517.85237790710000232
Yerba Mate **Frutos Del Valle** z aromatem jabłkowo / gruszkowym 500g*CBSe*21.9517.85237790710000256
Yerba Mate **Frutos Tropicales** z aromatem tropikalnych owoców 500g*CBSe*23.9519.47237790710000249
Yerba Mate **Hierbas Cuyanas** ziołowa 500g*CBSe*27.6022.44237790710000218
Yerba Mate **Hierbas Cuyanas** ziołowa 500g*CBSe* - opakowanie zbiorcze po 6 szt.27.6022.4423779071000021
Yerba Mate **Hierbas Serranas** z górskimi ziołami 500g*CBSe*21.9517.85237790710000102
Yerba Mate **Klasyczna** 150g*INTENSON*10.808.78235902150282365
Yerba Mate **Klasyczna** zestaw 500g*INTENSON*45.9037.32235903240278350
Yerba Mate **Limón** z aromatem cytrynowym 500g*CBSe*21.9517.85237790710000157
Yerba Mate **Limón** z aromatem cytrynowym 500g*CBSe* - opakowanie zbiorcze po 6 szt.28.5023.1723779071000015
Yerba Mate **Maracuyá** cytrusowa 500g*TARAGÜÍ*26.9021.87237790387113242
Yerba Mate **Naranja** pomarańczowa 500g*TARAGÜÍ*26.9021.87237790387113228
Yerba Mate **Naranja** z aromatem pomarańczowym 500g*CBSe*24.9020.24237790710000140
Yerba Mate **Naranja** z aromatem pomarańczowym 500g*CBSe* - opakowanie zbiorcze po 6 szt.28.5023.1723779071000014
Yerba Mate **Pajarito Selectión especial ** zestaw startowy 500g*PRĄŻEK* 72.8059.1923000000137
Yerba Mate **Pomelo** z aromatem pomelo 500g*CBSe*27.2022.11237790710000164
Yerba Mate **Pure Leaf** 500g*TARAGÜÍ*24.9020.24237790387120219
Yerba Mate *PAJARITO* 1kg*SELECCIÓN ESPECIAL* 36.8029.92237840013000061
Yerba Mate *PAJARITO* 500g*SELECCIÓN ESPECIAL* 20.1016.34237840013000054
Yerba mate / pokrzywa 20T*HEATH&HEATHER*BIO12.3010.00235055486007048
Yerba Mate 1kg*PAJARITO*33.9027.56237840013000016
Yerba Mate 200g*DARY NATURY*BIO16.3013.25235902741008923
Yerba Mate 250g*AMANDA*15.9913.00237792710000038
Yerba Mate 250g*PAJARITO*9.307.56237840013000030
Yerba Mate 500g*AMANDA*30.5024.80237792710002209
Yerba Mate 500g*AMANDA*23.9019.43237792710000021
Yerba Mate 500g*PAJARITO*18.9015.37237840013000023
Yerba Mate 500g*PAJARITO*BIO28.9023.50237840013000535
Yerba Mate 500g*ROSAMONTE DESPALADA*28.9023.50237790411000814
Yerba Mate 500g*ROSAMONTE TERERÉ*25.9021.06237790411000890
Yerba Mate brzoskwiniowa ekspres 25T*AMANDA*14.7011.95237792710000410
Yerba Mate cytrynowa 500g*AMANDA*27.9022.68237792710002063
Yerba Mate cytrynowa ekspres 25T*AMANDA*14.7011.95237792710000434
Yerba Mate ekspres 20T*PAJARITO*11.609.43237840013000634
Yerba Mate ekspres 25T*AMANDA*14.4511.75237792710000151
Yerba Mate ekspres 25T*DARY NATURY*BIO5.804.72235902741004932
Yerba Mate pomarańczowa 500g*AMANDA*27.9022.68237792710002056
Yerba Mate z cytryną i mietą 500g*PAJARITO*20.9016.99237840013000320
Łopatka / nabierka drewniana do yerba mate3.903.1723000000148