Nazwa produktucena bruttocena nettoVATKod kreskowy
dom i ogród (48)
Bombilla **Indiana**22.5018.2923000000124
Bombilla **Indiana** długa 23.5019.1123000000145
Bombilla - Inox silver / srebrna16.9013.7423000000134
Bombilla Alvaro smukła17.8014.472312067
Bombilla z bambusa 55546.505.282312060
Czyścik do bombilli 1szt*YERBA MATE*0.350.282312049
Czyścik do bombilli metalowy 1szt*YERBA MATE*5.504.472312289
Dyfuzor **Alpha Grey** *PRANARÔM*175.00142.28235420008514913
Dyfuzor **Alpha Raspberry** *PRANARÔM*175.00142.28235420008514920
Dyfuzor **Lilien** *PRANARÔM*650.00528.46235420008514890
Dyfuzor **Lilou** dla dzieci i niemowląt*PRANARÔM*280.00227.64235420008522734
Dyfuzor **Nobile** *PRANARÔM*299.00243.09235420008510298
Kiełkownica - naczynie do kiełkowania*BIO NATURO*16.2013.17235901761102741
Książka **Aromaterapia** Anna Huete29.0027.6259788376608068
Kwasek cytrynowy 100g*BATOM*2.902.36235907709957992
Lawenda kwiat 50g*DARY NATURY*6.505.28235902741001191
Matero aluminiowe różowe43.8535.6523000000121
Matero aluminiowe srebrne43.8435.6423000000122
Matero ceramiczne **Diament** ceramiczne23.5019.1123000000117
Matero ceramiczne **Yerba Drive** prążek 23.5019.112312003
Matero ceramiczne białe21.7017.642312120
Matero ceramiczne brązowe prążek 21.5017.482312054
Matero ceramiczne czarne 350ml23.5019.1123000000146
Matero ceramiczne czerwone 350ml23.2018.8623000000150
Matero ceramiczne niebieskie 21.7017.6423000000165
Matero ceramiczne żółte21.7017.6423000000149
Matero gliniane brązowe prążek 20.1516.3823000000172
Papier do pieczenia niebielony 12m*ECOR*11.509.35238019010289567
Pędzel / miotełka bambusowa **Chasen** 1szt*MATCHA*62.9051.1423000000119
Pieprz czarny **Młynek** ziarno 90g*DARY NATURY*BIO21.7017.64235902581616449
Pieprz kolorowy **Młynek** ziarno 80g*DARY NATURY*BIO22.8018.54235902581616456
Pudełko na olejki 20*PRANAROM*98.9080.41231024
Reklamówka duża 30x55 200szt17.5014.23235906734200844
Reklamówka standard 25x45 200szt*EKOTORBA*9.007.32235907732911121
Rolki do kas 10 x 57mm, 30MB15.5012.60235907513803317
Sól himalajska **Młynek** różowa 180g*DARY NATURY*14.5011.79235902581616401
Sól himalajska **Młynek** z ziołami 140g*DARY NATURY*BIO16.3013.25235902741003591
Szczotka kokosowa duża9.908.05238594158038609
Szczotka kokosowa mała8.907.24238594158038593
Termometr do pieczenia i gotowania*BIOTERM* 15.9012.93235904816912999
Torba papierowa 32x12x40*EKOSTORY*1.150.9323000000171
Torba zielona **Go Eco**3.753.05235907228000339
Torba zielona **Jestem eko**4.153.372312113
Yerba Mate **Energia** zestaw 500g*INTENSON*41.9034.07235902150283027
Yerba Mate **Klasyczna** zestaw 500g*INTENSON*45.9037.32235903240278350
Yerba Mate **Pajarito Selectión especial ** zestaw startowy 500g*PRĄŻEK* 72.8059.1923000000137
Łopatka / nabierka drewniana do yerba mate3.903.1723000000148
Łyżeczka bambusowa **Chashaku** 1szt *MATCHA*17.3514.1123000000120